Jak powiększyć penisa bezboleśnie i za niewielkie pieniądze?

jak powiększyć penisa

Kompleksy jakie wiążą się z rozmiarem penisa nikogo nie są wstanie zdziwić, tak samo jak kobiety są zaniepokojone rozmiarem swoich piersi, tak mężczyźni nie zawsze są zadowoleni z wielkości swojego penisa. Na rynku pojawia się wiele urządzeń a także preparatów, które mają za zadanie zwiększenie przyrodzenia.

Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i większość mężczyzn mieści się w tej normie, panowie jednak chcą dysponować jak największym sprzętem. Mimo, że kobiety podkreślają, że nie wymiar, ale raczej fantazja jest najbardziej istotna, mężczyźni wciąż są zakompleksieni, świadczy o tym chociażby duża popularność środkami na zwiększenie wymiarów przyrodzenia.

Jak powiększyć penisa

 

Jak powiększyć penisa 3 skuteczne metody

Na rynku można znaleźć różnego typu tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór preparatów jest duży, jednak należy być ostrożnym, przede wszystkim należy wybierać preparaty , które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Jeżeli chodzi o tabletki, to większość z nich nie tylko ma za zadanie powiększyć członek, ale ponadto korzystnie wypływać na erekcję a nawet popęd seksualny. Chociaż w sieci można znaleźć rankingi dotyczące skuteczności poszczególnych preparatów, trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny, tak więc może inaczej reagować.

Dosyć dużą popularnością cieszą się również takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma na celu zwiększenie penisa i lepsze utrzymanie erekcji. Pompkę należy stosować z regularną częstotliwością, producenci zapewniają, że pierwsze rezultaty będą widoczne już po kilku tygodniach.

Trzecim sposobem na to jak powiększyć penisa są ćwiczenia na powiększenie penisa, specjalnie zaplanowane treningi poprzez jego stymulację, mają zwiększyć jego wymiar zarówno długość, jak i grubość. Poza tym ćwiczenia pozytywnie wpływają na wzwód, który jest silniejszy, pomagają dodatkowo kontrolować wytrysk. Do najpopularniejszych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które należy powtarzać się codziennie przez około pół godziny. Polega ono na zrobieniu pierścienia składając kciuk z palcem wskazującym. Tak ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. W trakcie ćwiczenia członek musi pozostawać w lekkim wzwodzie.

Chociaż od lat na aktualnym rynku pojawia się bardzo dużo suplementów diety, które mają za zadanie poprawiać seksualność i męskość, tak naprawdę nie są to środki, które mogą na stałe zwiększyć wymiar penisa. Osoby, które mają bardzo duże kompleksy i szukają najskuteczniejszego sposobu na powiększeni penisa, powinny zastanowić się nad operacją. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto zaryzykować sprawność seksualną dla większego penisa. Każda operacja związany jest z ryzykiem komplikacji, często może dojść do utraty zdolności erekcji. Dziś producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych preparatów służących do zwiększania wymiarów penisa, pamiętajmy, aby zachować rozsądek i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Wymiar nie jest najważniejszy i takiego zdania jest większość kobiet.

Czy powiększanie penisa jest bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę wynosi od 8 do 12 cm w fazie spoczynkowej, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku proponuje się wiele wszelkiego typu leków, żeli i urządzeń, które podobno mają pomóc w uzyskaniu zadowalających efektów. Niektórzy preferują ponadto specjalne ćwiczenia na zwiększenie wymiarów penisa. Jaka jest skuteczność takich kuracji?W przypadku treningów nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, który zaproponuje nam najlepsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy wiążące się z rozmiarem penisa mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego należałoby zacząć.

Długość czy obwód penisa nie gwarantuje satysfakcji z życia intymnego, co potwierdza wiele kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeżeli będzie nieczuły i będzie brakowało mu fantazji. Trzeba pamiętać, że stałe powiększenie penisa jest możliwe poprzez operację chirurgiczną, a tego rodzaju zabieg niestety związany jest z dużym ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, dzięki temu członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety taka zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale także nieodwracalnego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne.

Jak powiększyć penisa

Lepiej zdecydować się na preparaty farmaceutyczne, które nie zapewniają wprawdzie trwałych efektów, ale nie są zagrożone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić odpowiednie wrażenie na partnerce i odbudować poczucie własnej wartości. Większość mężczyzn zastanawia się jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może być z pewnością pompka próżniowa. To urządzenie polecane również jest przez lekarzy. Korzysta z niego wiele osób po urazach kręgosłupa, żeby móc osiągnąć erekcję, chociaż można stosować takiego rodzaju urządzenie także do celów zwiększenia rozmiaru penisa. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie.

Trzeba też pamiętać, żeby za mocno nie pompować, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych penisa. Próba powiększania penisa samodzielnie bez pomocy lekarskiej nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na rzecz zwiększenia wymiarów penisa, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku akceptacji swojego ciała. Być może zwiększenie wielkości penisa okaże się niepotrzebne. Często najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie ukochanej osoby, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy również wybierać preparaty ze sprawdzonych źródeł i nie próbować powiększać przyrodzenia bez konsultacji z lekarzem.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to produkt, który zażywają internauci i to oni wystawili tym kapsułką pozytywną rekomendację. Nie przypadkowo także środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko panowie zadowoleni są z efektów… ale przede wszystkim ich partnerki!

Jak powiększyć penisa >> ZOBACZ