Rozmiar penisa czy istotnie wpływa na jakość seksu?

rozmiar penisa

Wielu mężczyzn nie cieszy się rozmiarem swojego przyrodzenia, dla niektórych długość penisa to wciąż temat tabu, o którym nie lubią rozmawiać. Chociaż każdy człowiek jest inny, a lekarze uparcie powtarzają, że rozmiar penisa nie jest najistotniejszym czynnikiem, który zapewnia udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i można znaleźć na rynku duży wybór tego rodzaju preparatów.

Sposobów na to jak powiększyć penisa jest bardzo dużo, aczkolwiek nie wszystkie będą odpowiednio skuteczne. Tabletki mają działanie zbliżone do suplementów diety i zazwyczaj zawierają naturalnego pochodzenia składniki wykonane z ziół. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie są zadowolone z rozmiaru swojego prącia i chcą osiągnąć w krótkim czasie rezultaty. Tabletki działają na ciała jamiste znajdujące się w członku, poprzez zwiększenie ich chłonności.

Rozmiar penisa

Jedynym z bardziej skutecznych sposobów jest operacja, niestety wymaga interwencji chirurga. W czasie zabiegu lekarz nacina wiązadła, które łączą prącie z kością łonową, dzięki czemu penis wydaje się bardziej długi. Taki zabieg jest drogi a niekiedy mogą po nim wystąpić powikłania, dlatego nie jest zalecany. Zabiegi operacyjne na powiększenie penisa wykonane są najczęściej tylko tym osobom, które cierpią na niedorozwój penisa. Ryzyko jest poważne, gdyż nie licząc takich powikłań pooperacyjnych jak zakażenie bądź brak efektów po przeprowadzonym zabiegu, może także dojść do problemów ze wzwodem i erekcji. Chirurgiczne powiększenie penisa jest proponowane pierwszej kolejności panom borykającym się z problemem miko penisa.

Powiększenie penisa staje się możliwe również poprzez odpowiednie ćwiczenia, oczywiście trzeba skonsultować je ze specjalistą – urologiem lub seksuologiem. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z rozmiarem penisa jest związany z kłopotami w sytuacjach intymnych. Większość jest zadowolonych z rozmiaru penisa partnera, pomimo tego, że on sam chciałby się pochwalić dużym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od tego, czy układa im się w łóżku mają kompleksy. Nawet, jeżeli partnerkę zadowala wygląd i rozmiar penisa swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego psychiki.

Mały penis może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem strachu przed zbliżeniem, dlatego przede wszystkim warto, żeby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad akceptacją siebie, bo to jest kluczowe. We współczesnych czasach zarówno kobiety, jak również mężczyźni mają większy kłopot z zaakceptowanie siebie. Lekarze podkreślają, że rozmiar nie jest tak istotny i nie warto ryzykować poddając się operacji, gdy poszczególne funkcje penisa są zachowanie i mężczyzna nie ma problemu ze wzwodem. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurga myśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja do tego zmusza. Rozmiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem zakazanym, może dzięki temu więcej osób pozbędzie się kompleksów. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, większość mężczyzn mieści się w tych granicach.

Co należy wiedzieć o powiększaniu penisa?

Powiększanie penisa to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pośród mężczyzn. Problem jest poważny, niewielu panów jest w pełni zadowolonych z rozmiaru swojego penisa, dlatego rynek proponuje wszelkiego typu preparaty, kremy, żele a także pompki, które wspierają zaakceptowanie swojego ciała. Ale czy są skuteczne? Rozmiar penisa różni się, od narodowości oraz uwarunkowań genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny w trakcie zbliżenia, ważniejszym czynnikiem, który gwarantuje udane współżycie jest fantazja i miłość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko woleliby posiadać przyrodzenie o dużych rozmiarach. Kompleksy , które wiążą się z długością i grubością penisa są znane od dawna i siedzą w głowie i to właśnie od samoakceptacji należy zacząć.

Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów na to, żeby penis stał się większy jest stosowanie specjalnych pastylek. Tego typu środki składają się przede wszystkim z naturalnych, ziołowych składników, które mają wpływ na zwiększoną chłonność a także sprawność ciał jamistych, z których składa się członek. Pastylki na powiększenie penisa jest sporo, przy czym trzeba nie zapominać, aby decydować się jedynie wyłącznie takie preparaty, które pochodzą z pewnego źródła, tak będzie najbezpieczniej. Jak naturalnie powiększyć penisa? Duży penis to dla większości mężczyzn zwiększenie poczucia wartości i lepsza samoocena. Chociaż kobiety przyznają, że wielkość penisa w trakcie stosunku w rzeczywistości jest bez znaczenia i bardziej ważna jest czułość a nawet fantazja partnera, dla mężczyzn jest to szalenie istotna kwestia, której poświęcą dużo czasu.

Rozmiar penisa

Jeśli chodzi o naturalne sposoby na powiększenie penisa, warto zainteresować się ćwiczeniami. W Internecie można znaleźć specjalne zestawy ćwiczeń rozciągających, lekarze jednak nie zalecają działań na własną rękę. Należy skonsultować się w tym celu z lekarzem specjalistą. Rozciągając penisa niestety można doprowadzić do powstawania kłopotów wiążących się ze wzwodem. Innym popularnym sposobem jest stosowanie pompki próżniowej. Pompka może trochę wydłużyć penisa, jest zalecana w pierwszej kolejności osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź poruszają się na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na uzyskanie wzwodu, przy czym trzeba być ostrożnym i należy pamiętać o ściągnięciu gumki po zbliżeniu.

Zabieg chirurgiczny zwiększenia penisa wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie przynieść rezultatu albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie osiągał wzwodu. W związku z tym przed podjęciem takiej decyzji trzeba dokładnie przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się znosić ból i ponosić tak duże ryzyko.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to preparat, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym pastylką pozytywną rekomendację. Nie przypadkowo także produkt ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co interesujące, nie tylko faceci zadowoleni są z rezultatów… ale głównie ich partnerki!

Rozmiar penisa i jego zmiana >> ZOBACZ