Sposób na większego penisa bez użycia chirurgicznego skalpela

Grubość i długość penisa może być zróżnicowana, jednak duża grupa mężczyzn nie czuje się zadowolona z rozmiaru swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi około dziesięć centymetrów, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm. W stanie wzwodu penis ma średnio od 12 do 18 cm długości.

Jak naturalnie powiększyć penisa?

Chociaż lekarze gwarantują, że to nie wymiar a finezja jest najcenniejsza, większość panów ma na tym punkcie kompleks. Tego rodzaju problemy można zniwelować naturalnymi sposobami, powiększenie penisa jest całkiem proste i operacja nie jest wymagana. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnego rodzaju czynników jego wymiar ulega zmianie. Penis robi się mniejszy pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety również wraz z wiekiem staje się mniejszy.

Sposób na większego penisa

Sposób na większego penisa

Można wykonywać ćwiczenia, w tym celu należy udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie zmienią rozmiaru penisa na stałe, tak samo jak leki bądź żele. Odpowiednio zaplanowane treningi wykonywane regularnie mogą dać nawet dobre efekty, przy czym nie można z nimi przesadzić.

Dużą popularnością cieszą się także specjalistyczne pompki próżniowe, które buduje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół członka tworzy się podciśnienie, dzięki temu dopływa do niego krew wywołująca wzwód. Pompkę wykorzystuje się nie tylko do powiększania penisa, ale również jako alternatywny sposób dla środków farmakologicznych, sprzęt tego typu zalecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki można korzystać nie dłużej niż 20 minut, należy pamiętać również o tym, żeby nie pompować jej zbyt mocno, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych.

W ofercie sprzedaży są polecane także dedykowane tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, żeby dokładnie czytać skład wybranych specyfików i nie wierzyć reklamom, które obiecują cudowne efekty, które można uzyskać przykładowo w ciągu kilku dni. Tabletki na powiększenie penisa powinny zawierać naturalne składniki, najlepiej sięgać po środki ze sprawdzonego źródła, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Tego rodzaju preparaty nie tylko wpływają na zwiększenie objętości penisa, ale zwiększają także popęd seksualny, dzięki temu zbliżenia są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

Chociaż w dzisiejszych czasach można znaleźć bardzo dużo różnego rodzaju środków, które teoretycznie mają wpływać na męskość, tak naprawdę trzeba wiedzieć, że na stałe powiększenie przyrodzenia jest możliwe tylko poprzez zabiegi chirurgiczne. Operacja powiększenia penisa jest wskazana tylko w uzasadnionych przypadkach, ponieważ wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia co oznacza, że. mężczyzna może stracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. Naturalny sposób na większego penisa jest bezpieczniejszy, zabiegi wiążą się z dużym ryzykiem, w związku z tym nie warto się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest aż tak istotny, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki. Wymiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duża popularność tabletek na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy o tym, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów.

Czy tabletki są rozwiązaniem?

Na rynku polecanych jest dużo tabletek, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed ich zakupem należy sprawdzić opinie na temat wybranych produktów. Chociaż wielu producentów tabletek na powiększenie penisa, zapewnia, że dzięki ich produktom można uzyskać oczekiwane efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany stałe. Pastylki stymulują ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. W związku z tym, będą dobrym sposobem dla panów, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce.

Dosyć popularny sposób na większego penisa to pompka wodna, to urządzenie może podobno zwiększyć penis nawet o sześć cm, poza tym producenci tego typu urządzeń zapewniają podwyższoną wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompkę należy stosować codziennie przez 15-20 minut, podobno rezultaty są dostrzegalne już po kilkunastu dniach. Innym sposobem są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie warto wcześniej skonsultować się z lekarzem specjalistą. W przypadku gdy będziemy ćwiczyć bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

Następnym urządzeniem, które podobno ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie wyciągania. Jest to specjalne usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy znikomych dawek nacisku ma zmobilizować komórki do regeneracji. Prawda jest taka, że najskuteczniejsza będzie operacja, która niestety generuje duże koszty, ale także niebezpieczna, gdyż możliwe jest, że wystąpią po niej powikłania.

Sposób na większego penisa

Zabieg chirurgiczny powiększania penisa polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas penis opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety taka operacja związany jest z ryzykiem pojawienia się powikłań, w najgorszej sytuacji pacjent można stracić zdolność wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne. Zabiegi chirurgiczne zaleca się tylko osobom, które cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis. Mimo, że długość czy średnica penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na zadowolenie partnerki, mężczyźni są na tym punkcie zakompleksieni.

Chociaż na rynku można znaleźć wszelkiego typu urządzenia oraz preparaty, które maja za zadanie powiększyć wymiar, prawda jest taka, że jedyną skuteczną metodą, która faktycznie może dać oczekiwane rezultaty jest zabieg operacji. Zabieg jest jednak obarczony dużym ryzykiem i w niektórych przypadkach może przynieść więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość penisa w stanie erekcji może być dużo większa, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to preprat, który stosują internauci i to oni wystawili tym kapsułką tak dobrą opinię. Nie bez powodu również środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko faceci zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki!

Suplement powiększający penisa >> ZOBACZ