Wielkość członka odwieczny temat tabu wśród mężczyzn

wielkość członka

Każdy z nas jakieś kompleksy, niewiele jest osób, które całkowicie akceptują swój wygląd. Kobiety głownie mają problem z rozmiarem swojego biustu czy figurą, panowie narzekają przeważnie na rozmiar swojego członka. Czy istnieją skuteczne sposoby na przedłużenie penisa?

Od wielu lat na rynku światowym dostępne są w sprzedaży tabletki, kremy, żele, które mają wpłynąć na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Wielkość członka nie należy do najistotniejszych, potwierdzają to lekarze i mówią o tym kobiety, dla których najbardziej ważna jest fantazja partnera. Mimo to, dużo grupa mężczyzn mają kompleksy, wielu z nich zastanawia się jak powiększyć penisa, żeby móc sprawić przyjemność kobiecie. Wielkość członka w dużej mierze jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość uzależniona jest również od narodowości. Jest to narząd, którego rozmiar się zmienia w zależności o wieku, wysokości temperatury powietrza oraz sytuacji. Na rynku można znaleźć wiele preparatów, które gwarantują, że zaledwie po kilku tygodniach regularnego użycia penis zwiększa swój rozmiar.

Wielkość członka

 

Producenci pastylek na powiększanie członka prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Mimo, że w Internecie można znaleźć dużo informacji, opinii i porad tak naprawdę trudno stwierdzić, które tabletki okażą się najskuteczniejsze, ponieważ każdy organizm zachowuje się inaczej. Pastylki na zwiększenie wymiarów członka zazwyczaj zawierają składniki naturalnego pochodzenia, głównie zioła, które poza tym zwiększają także popęd seksualny i doznania w czasie zbliżenia seksualnego. Dziś możliwości jest sporo, jednak trzeba zachować ostrożność, nie wolno kupować preparatów z nieznanego źródła, ponieważ mogą okazać się szkodliwe dla ludzkiego organizmu.

Tabletki na powiększenie penisa najlepiej kupować w aptekach albo sprawdzonych sklepach w sieci internetowej. Niektóre środki nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście tabletki nie będą miały takiej skuteczności jak zabieg operacyjne, nie mniej jednak zabieg chirurgiczny jest polecany mężczyznom z dużym problemem , który wiąże się z wadami rozwojowymi członka. Operacja jest skuteczna, ale wiąże się z poważnym efektem. Możemy dostać zakażenia, zabieg może nie odnieść oczekiwanego skutku, a jest bolesny, w niektórych przypadkach może nawet dojść do problemów z erekcją.

Powiększanie penisa jest trudne, wielość członka da się zmienić bez interwencji chirurga. Jeśli mężczyzna ma bardzo duże kompleksy, najlepiej, aby udał się z tym problemem do seksuologa. Przed podjęciem kroków, które mają na celu powiększenie klejonów rodowych, należy poznać przyczynę swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy rozumieją, że operacja czy tabletki są niepotrzebne, na początku należy zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest dodatkowo akceptacja partnerki. Kobiety twierdzą, że wymiar nie jest najistotniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie warto dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, aby móc zrobić dobre wrażenie w łóżku. To nie długość czy obwód członka się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość w czasie stosunku seksualnym.

Czy wielkość członka wpływa na jakość seksu?

Chociaż duża grupa lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie jest istotna i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają na tym punkcie kompleksy. Penis przeciętnego mieszkańca Europy ma rozmiar od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki wymiar nie zawsze ich zadowala. Pomimo tego, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są dla nich tak ważne i nie od tego zależy satysfakcja w czasie zbliżenia, duża grupa mężczyzn wolałaby dysponować pokaźniejszym przyrodzeniem. Przedłużenie penisa jest możliwe, na rynku obecnie są dostępne wszelkiego rodzaju tabletki, niektórzy decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja chirurgiczna jest bolesna i bardzo droga jest to jeden z najefektywniejszych metod na to, aby penis stał się większy. Można zdecydować się również na stosowanie bezpiecznych tabletek, które nie wyłącznie zwiększają penisa, ale wpływają również na libido a nawet produkcję plemników.

Mimo tego, że wielkość członka nie wypływa na jakość seksu, powiększanie penisa tabletki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i nikt się temu nie dziwi. Tak samo jak dużo kobiet ma kompleksy związane z wielkością piersi, tak mężczyźni mają problem z rozmiarem penisa. Długość i grubość penisa, to w dalszym ciągu dla wielu panów temat tabu, który poruszają bardzo niechętnie. Czy warto stosować środki farmaceutyczne, czy są one skuteczne? Problem z rozmiarem członka rozpoczyna się w głowie mężczyzny. Jeśli nigdy nie był zadowolony z wymiarów swoich klejnotów rodowych z pewnością długo unikał intymnych sytuacji, aby nie narażać partnerki na rozczarowanie. Bardzo często kobiety nie widzą problemu w rozmiarze członka, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, potrafi zainicjować grę wstępną. Jakość doznań nie zależy tylko od tego, czy mężczyzna został odpowiednio obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że rozmiar w ogólnie nie ma znaczenia.

Wielkość członka

Zbyt mały członek może dawać mniej przyjemności, z kolei za duży może sprawiać w czasie zbliżenia ból.
Wiele kobiet twierdzić, że to nie długość, ale grubość męskiego przyrodzenia ma wpływ i decyduje o tym, czy mogą osiągnąć orgazm. Grubszy penis umożliwia lepszą stymulację łechtaczki w trakcie zbliżenia, poza tym gwarantuje intensywniejszą interakcję z wejściem do pochwy, a tam znajdują się strefy erogenne. Chociaż mężczyznom może się wydawać, że posiadając mały penis nie są w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda wygląda tak, że kobiety są niezwykle wyrozumiałe i zdają sobie sprawę z tego, co w życiu jest najważniejsze.

Nie każdy mężczyzna jest posiadaczem dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną członka. Każdy z nas jest inny i należy siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia oraz do udanego związku. Wielkość członka wpływa na jakość seksu, ale nie decyduje o spełnieniu partnerki. Nawet, jeśli planujemy sięgnąć po tabletki na zwiększenie rozmiaru członka, należy pamiętać, aby wybierać produkty od sprawdzonych producentów, nie warto kupować urządzeń czy środków od sprzedawców, z nieznanego źródła.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to środek, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym tabletkom pozytywną rekomendację. Nie bez powodu również środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co interesujące, nie tylko panowie zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki!

Wielkość członka >> ZOBACZ